Bonusy

1. Czym są matryce i jakie są bonusy.

 

Matryce możemy traktować jako kupienie udziałów w firmie FutureNet upoważniających do otrzymywania określonych bonusów. Mamy 6 matryc w zależności od kwoty.

Występują tu matryce za 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ i 1000$. Działa tutaj system trójkowy do 10 poziomów , czyli np.. W pierwszej linii możemy mieć 3 partnerów, a kolejni przechodzą wyżej w wolne miejsca i miejsca naszych partnerów od lewej do prawej ‘. My skupiamy się na matrycy za 10 $ resztę inwestujemy w Adpack-i 

Za każda z takich matryc otrzymujemy punkty media points, które możemy wymienić na produkty firmy, kupować tańsze produkty brandowane w sklepie online czy nawet tańszą kawę w FutureNet Cafe.

Ważniejsze jest jednak jakie bonusy mamy za takie matryce :

2.Friends Bonus

Dostajemy 5% za każdą osobę, która nam ,,wpada” do danej matrycy i mogą to być osoby bezpośrednie, osoby naszych partnerów oraz tzw. ,,spadochroniarze”

3.Matching bonus

Jest to dodatkowy bonus od firmy za bezpośrednich partnerów umieszczonych w matrycy. Zależy on jednak od matrycy którą posiadamy. Od każdego osobiście zaproszonego partnera, który otrzyma premię naliczaną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu. Optymalną więc wersją dla osób, które chcą aktywnie budować ten biznes, będzie matryca za 100$, czyli Exclusive. Głównie wynika to z tego, że otrzymujemy 50% matching bonus ( aktywne budowanie matrycy zamiast czekania na spady, może nam się opłacić z racji tego bonusu).

Podam tutaj przykład. Powiedzmy że pokazaliśmy ten biznes Damianowi. Damian zakupił po kolei matryce do 100$, czyli zapłacił razem 185$ ( żeby zakupić matrycę wyższa musisz mieć tą niższą ). W związki z tym z każdej z matrycy kupionej przez Damiana dostaniemy 5% Friends Bonus. Powiedzmy, że Damianowi spodobał się biznes i zarejestrował 3 osoby również na matryce o wartości 100 $. Za każdą z tych osób dostaniemy my jaki i Damian po 5%, ale również matching bonus 50%. Jeśli więc Artur zarobił z obrotu bezpośrednich osób np.. 100$, my otrzymamy za to 50$ bonusu. Warto więc jest budować biznes i posiadać aktywny pakiet.

4.Bonus liderski

Kolejnym bonusem jest Bonus Liderski dla osób, które aktywnie budując zrobiły określony obrót w firmie. Z Leader Bonus możesz osiągnąć dochód od całej Twojej struktury bez ograniczeń w głąb, od 1. poziomu w nieskończoność. Wysokość procentu Twojego dochodu jest zależna od posiadanej kwalifikacji. Jeśli Twój Partner osobisty również zakwalifikuje się na określony posiom Leader Bonus wtedy zarobisz % różnicę.

Przykład:

Jeżeli kwalifikujesz się do 4 % Leader bonusu, a Twój osobisty partner kwalifikuje się do 2% Leader Bonusu, z tej grupy zarobisz 2% bez ograniczenia poziomów w głąb!! Z pozostałych gryp nadal zarabiasz 4% od jej obrotu. W zależności wiec od obrotów oraz kwalifikacji również naszych partnerów na określone poziomy, możemy otrzymać od 1 do 7 % puli udziału w World Pool.