banners App

FutureNet po raz kolejny zaskoczył nas innowacyjnym rozwiązaniem i stworzył kolejny sposób na zarobek dodatkowo w pełni darmowy !! Przedstawiamy Wam nowość na rynku reklam i zarabiania w sieci aplikację BannersApp !!

Bannersapp to wyjątkowa platforma do zarabiania dzięki oglądaniu reklam. Platforma została zaprojektowana specjalnie dla użytkowników smartfonów i tabletów. Za pomocą aplikacji Banners użytkownicy mogą zarabiać, wyświetlając reklamy odpowiadające ich zainteresowaniom, zarządzać częstotliwością reklam, udostępniać link polecający i otrzymywać bonusy od partnerów w strukturze. Ponadto użytkownik może dostosować częstotliwość reklam. Wystarczy że widzisz reklamę przez 3 sekundy i już zarabiasz !

Co oferujemy?

Spersonalizowane banery reklamowe;

Statystyki wyświetleń i zarobków na dzień / tydzień;

Zarządzanie częstotliwością reklam banerowych;

Możliwość pójścia na stronę reklamodawcy i zakupu towarów;

Zysk na linkach polecających;

Bonusy za oglądanie reklam przez partnerów Twojej struktury;

Wypłaty w krypto-walucie;

Przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs.

Aplikacja Banery ułatwia zarabianie dzięki wyświetlaniu reklam banerowych. Platformy: Android, Internet. Języki: angielski, ukraiński, rosyjski, polski, niemiecki, chiński, koreański.

Platforma jest w pełni darmowa wystarczy się zarejestrować i już od pierwszego odblokowania telefonu zaczynasz zarabiać do 5$ tygodniowo co daje Ci 20 $ miesięcznie a jedyne co robisz to odblokowujesz swój telefon lub tablet. 

Dodatkowo jest możliwość budowania własnej struktury więc jeżeli zaprosisz kogoś ze znajomych dostaniesz od firmy do 8% prowizji. 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na codziennym odblokowaniu telefonu lub tableta ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś !